preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik

Login
Anketa
Koliko vremena dnevno gledate televiziju?





Tražilica
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Dodatni rad i dopunska nastava   (2016. /2017.) : 
 
 Učiteljica:

Predmet 

(dodatni rad)

 Termin dodatnog  rada

Predmet 

(dopunski rad)

 Termin dopunske  nastave
 Andrea Bumber matematika  ponedjeljak, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

 srijeda, 5.sat
Slađana Rak matematika  četvrtak, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

 petak, 5. sat

 Anela Rodin

matematika   utorak, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  srijeda, 5. sat

Gorana Škugor

matematika   srijeda, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  ponedjeljak, 5. sat

 Aneta Lovrić

matematika   utorak, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  četvrtak,  5. sat

 Gordana Mikulandra

matematika   srijeda, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  četvrtak, 5. sat

Silvana Kulušić

matematika   utorak, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  srijeda 6. sat

Ljiljana Stamenković

matematika   srijeda, 5. sat

hrvatski jezik

matematika

  ponedjeljak, 5. sat
Branka Belamarić Juras          x            x engleski jezik srijeda 0.sat (B)
Ana Čato hrvatski jezik četvrtak 7.sat (A) hrvatski jezik srijeda 7.sat (A)
Nikolina Klišmanić matematika srijeda 0.sat         x        x
Marija Dukić          x             x hrvatski jezik četvrtak 7.sat
Josipa Karadža matematika

utorak 7. sat (A)

petak 0.sat (A)

matematika

ponedjeljak 7.sat

četvrtak 0. sat

Irena Erlić engleski jezik četvrtak 0.sat  engleski jezik utorak 0. ili 7. sat
Marijana Mikulandra engleski jezik četvrtak 7.sat (B) engleski jezik četvrtak 7.sat (B)

Zoran Grgas

geografija ponedjeljak 0.sat (A) geografija ponedjeljak 7.sat (A)
Maja Mezin geografija ponedjeljak 7.sat  geografija petak 7.sat (B)
Nikolina Šarić kemija  ponedjeljak 7.sat kemija utorak 7.sat
Karina Waclawczyk fizika petak 7.sat (A) fizika srijeda 7.sat (B)
Snježana Sunara povijest četvrtak 7.sat (B) povijest  srijeda 7. sat (A)
Sofia Boras Itković biologija srijeda 7.sat (A)     x      x
 

 

 
U školi djeluje više izvannastavnih aktivnosti:
 

Izvannastavne aktivnosti (2016. /2017.):

 Voditelj/ica:  Naziv izvannastavne  aktivnosti:  Vrijeme održavanja  aktivnosti:
 Andrea Bumber Dječiji forum Sretno dijete   petak, 4. sat
Slađana Rak Dramsko-recitatorska grupa   utorak, 5. sat
 Anela Rodin  Dramatiz. i scenska grupa   petak, 4. sat
 Gorana Škugor  Glazbeno scenska skupina   četvrtak, 5. sat
 Aneta Lovrić  Spretne ruke (uč.zadruga)   petak, 5. sat
 Gordana Mikulandra  Dramsko plesna skupina   petak, 4. sat
Silvana Kulušić  Dramsko recitatorska   četvrtak, 5. sat
 Ljiljana Stamenković   Plesna skupina   četvrtak, 6. sat
 Ana Erak  Dramatiz. i scenska  grupa  četvrtak, 2.sat
Helena Bušac  Mladi knjižničari utorak 0. ili 7.sat
Robert Šimić Novinarsko-market. grupa (UZ) četvrtak 3. i 6.sat
Marija Dukić Literarna družba utorak 0.sat (B)
Tomica Jadronja Dizajnerska skupina (uč.zadruga) srijeda 7.sat (B)
Tomica Jadronja Foto i filmska sekcija (uč. zadruga) srijeda 0.sat (A)
Tomica Jadronja Eco- phylia club 1. (projekt Erasmus + :Terra community and ethics of the future) prema planu projekta Erasmus +
Eliana Trutin-Šupe Školski pjevački zbor utorak 0. sat (A,B)
Zorana Jakulj Instrumentalni sastav petak 6.sat (B)
Dražen Kotarac Košarka (M) srijeda 7.sat (B)

Dražen Kotarac

Odbojka (M) četvrtak 7.sat (A)

Dražen Kotarac

Odbojka (Ž) ponedjeljak 7.sat (B)

Dražen Kotarac

Stolni tenis (M) utorak 7.sat (A)
Mira Paić Marijini obroci

ponedjeljak 6.sat

četvrtak 4.sat

Snježana Sunara Povijesna grupa petak 6. i 7. sat (A)
Nikolina Šarić Ekološka sekcija (uč.zadruga) petak 0.sat
Tomislava Jelovčić Multimedijska sekcija (uč.zadruga) prema dogovoru
Marijana Mikulandra  Eco- phylia club 2. (projekt Erasmus + :Terra community and ethics of the future) prema planu projekta Erasmus +
Nikolina Klišmanić Eco- phylia club 2. (projekt Erasmus + :Terra community and ethics of the future)

prema planu projekta Erasmus +


 
 
 
dramsko-recitatorska grupa
      
                                                            ♦ pjevački zbor mali i veliki
                                                                  
ritmika
       
                                                              ♦ likovna grupa
                                                                    
literarna grupa
    
                                                               ♦ novinarska grupa
                                                                     
vjeronačuna olimpijada
       
                                                                ♦ košarka
                                                                  
odbojka
       
                                                                ♦ stolni tenis
                                                                   



preskoči na navigaciju