Raspored primanja roditelja (2020./2021.)

Raspored primanja roditelja

Roditelji imaju mogućnost individualnog razgovora s razrednikom prema navedenom rasporedu, a također organiziraju se svaki tjedan u stalnom terminu i konzultacije predmetnih učitelja kada imaju mogućnost individualnog razgovora o napredovanju učenika sa svakim učiteljem.

Napomena: U uvjetima proglašene epidemije COVID-19 komunikacija učitelja s roditeljima odvijat će se telefonski, putem adrese e-pošte (e-mailom) ili neki drugi prikladan način (putem Viber-grupa i sl.). Podatke o načinu komunikacije, kontakt brojeve ili adresu e-pošte će roditeljima dostaviti razrednik.