preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik

Login
Anketa
Koliko vremena dnevno gledate televiziju?





Tražilica
Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Popis djelatnika Osnovne škole Tina Ujevića, Šibenik
 

 

RAVNATELJ I STRUČNI SURADNICI

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Radno mjesto

1.

Vladimir Braica

prof. likovne kulture

VSS

ravnatelj

2.

Helena Karađole

prof. pedagogije

VSS

pedagog

3.

Nevena Petrović

diplomirani psiholog

VSS

psiholog

4.

Helena Bušac

prof. hrv. jez. i knjiž. i mag. knjižnič.

VSS

knjižničar

 

 

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

 Stručna sprema

1.

Gorana Škugor

dipl. učitelj raz. nastave

VSS

2.

Loredana Huljev

dipl. učitelj raz. nastave

VSS

3.

Ljiljana Stamenković

nastavnik raz. nastave

VŠS

4.

Tomislava Jelovčić

mag. prim. educ

VSS

5.

Anela Rodin

nastavnik raz. nastave

VŠS

6.

Silvana Kulušić

učitelj raz. nastave

VŠS

7.

Aneta Lovrić

dipl. učitelj raz. nastave

VSS

8.

Gordana  Mikulandra

dipl. učitelj raz. nastave

VSS

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

UČITELJI U PRODUŽENOM BORAVKU

Red. broj

Ime i prezime 

Zvanje

Stručna sprema

Radno mjesto:

1.

Ana Erak

diplomirani  učitelj razredne nastave

VSS

učitelj u produženom boravku

 

 

 

 

 

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

 Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Stručna

sprema

Predmet koji predaje

1.

Marija Dukić

prof. hrvatskog jezika i književnosti

VSS

Hrvatski jezik

2.

Anđela Lapov

mag. hrvatskog jezika i književnosti

VSS

Hrvatski jezik

3.

Lenka Pejaković

prof. likovne kulture

VSS

Likovnu kulturu

4.

Zorana Jakulj

profesor glazbene kulture

VSS

Glazbenu kulturu

5.

Eliana Trutin Šupe

profesor glazbene kulture

VSS

Glazbenu kulturu

6.

Marijana Mikulandra

prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

Engleski i Talijanski jezik

7.

Ivana Jardas Duvnjak

prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

Engleski i Talijanski jezik

8.

Irena Erlić

prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

Engleski i Talijanski jezik

9.

Branka Belamarić Juras

prof. engleskog i francuskog jezika

VSS

Engleski jezik

10.

Josipa Karadža

prof. matematike

VSS

Matematiku

11.

Nikolina Klišmanić

prof. matematike

VSS

Matematiku

12.

Nikolina Šarić

prof. biologije i kemije

VSS

Biologiju, Prirodu i Kemiju

13.

Karina  Waclawczyk

prof. fizike i informatike

VSS

Fiziku

14.

Snježana Sunara

prof. povijesti i dipl. kateheta

VSS

Povijest i Vjeronauk

15.

Maja Mezin

prof. geografije

VSS

Geografiju

16.

Zoran Grgas

prof. geografije

VSS

Geografiju

17.

Katarina Pedišić

prof. politehnike

VSS

Tehničku kulturu i Informatiku

18.

Dražen Kotarac

prof. fizičke kulture

VSS

TZK

19.

Marko Papak

dipl. inf.

VSS

Informatiku

20.

Mira Paić

dipl. kateheta i prof. vjeronauka

VSS

Vjeronauk

21.

Robert Šimić

dipl. kateheta i prof. vjeronauka

VSS

Vjeronauk

22.

Vesna Kljaić

prof. talijanskog jezika i sociologije

VSS

Talijanski jezik

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

Red. broj

Ime i prezime

   Stručna    sprema

Radno mjesto

1.

Dragana Gruja, upr.pravnik

VŠS

tajnik

2.

Antica  Perkov, ekonomist

VŠS

voditelj računovodstva

3.

Damir Škugor

SSS

domar

4.

Željko Štrkalj

SSS

domar

5.

Nives Pilipac

SSS

kuharica

6.

Milena Kartelo

SSS

spremačica

7.

Anka Tucak

SSS

spremačica

8.

Mladenka Gulin

SSS

spremačica

9.

Renata Majdić

SSS

spremačica

10.

Silvana Peran

SSS

spremačica

11.

Jela Petković

SSS

spremačica

preskoči na navigaciju