Organizacija smjena

Za  učenike od I. do VIII. razreda  rad se odvija u dvije smjene i to prijepodnevnoj  i poslijepodnevnoj. Nastava se izvodi u petodnevnom nastavnom tjednu. Jutarnja smjena počinje u 8,00 sati, a poslijepodnevna smjena u 14,00 sati. Smjene se svakog tjedna izmjenjuju neovisno ima li ili nema  nastave.

Za prvi razred (produženi boravak) nastava je u jutarnjoj smjeni do 11.30, produženi boravak do 16.30 sati.

Prijevoz učenika putnika organiziran je za obje smjene, tako što u dovozu prometuje jedna, a u odvozu iz škole dvije autobusne linije.

U školi pored dežurnog učitelja, dežuraju  spremačice i domari.

Svim učenicima omogućeno je da se koriste uslugama školske kuhinje, ali uz plaćanje kompletne cijene obroka. Prehrana učenika organizirana je u samoj školi u prostorima školske kuhinje s blagovaonicom s dogovorenim  mjesečnim menijem (topli napitak, voće, sendvič) koji  priprema i dovozi Pekara Babić d.o.o.Šibenik. U školi se provodi shema tjedne isporuke voća jednom tjedno.