preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik

Login
Anketa
Koliko vremena dnevno gledate televiziju?





Tražilica
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored primanja roditelja

 RAZREDNICI:

ODJEL

VRIJEME  PRIMANJA RODITELJA

IME I PREZIME RAZREDNIKA

1.a

ponedjeljak

4.  sat smjena A

Andrea Bumber, mag. primarnog obrazovanja

 

1.b

srijeda

5.sat smjena B

 Slađana Rak, uč.

2.a

ponedjeljak

4. sat 

smjena A

Anela Rodin, uč.

 

2.b

četvrtak

ponedjeljak

3.sat 

smjena A

2. sat

smjena B

Gorana Škugor, dipl. uč.
Produženi boravak ponedjeljak

 u 16 sati 

poslijepodne

Ana Erak, dipl. uč.

3.a

petak

srijeda

3. sat (J)

4. sat (P)

smjena A

 

Aneta Lovrić, dipl. uč.

 

3.b

ponedjeljak 

utorak

2. sat (J)

4.sat (P)

smjena B

Gordana Mikulandra, dipl. uč.

4.a

četvrtak

6. sat

smjena A

Silvana Kulušić, uč.

 

4.b utorak

3. sat

smjena B

Ljiljana Stamenković, uč.

5.a

srijeda

5. sat

smjena A

Ivana Jadras Duvnjak, prof.

 

5.b ponedjeljak

4. sat

smjena B

Marija Dukić, prof.

6.a

četvrtak

3. sat

smjena A

Ana Čato, prof.

 

6.b

srijeda

4. sat

smjena B

Dražen Kotarac, prof.

7.a

petak

6. sat

smjena A

Nikolina Klišmanić, prof.

 

7.b četvrtak

3. sat (J)

6.sat (P)

smjena B

Josipa Karadža, prof.

8.a

srijeda

5. sat

smjena A

Mira Paić, prof.

8.b

utorak

6. sat

smjena B

Marijana Mikulandra, prof.

KONZULTACIJE  OSTALIH PREDMETNIH UČITELJA

NASTAVNI PREDMET

VRIJEME  PRIMANJA  RODITELJA (KONZULTACIJA)

SMJENA

IME I PREZIME PREDMETNOG UČITELJA

Priroda, Biologija, Kemija srijeda 3. sat B Nikolina Šarić, prof.
Likovna kultura

utorak

srijeda

5. sat

7.sat

A

B

Tomica Jadronja, prof.
Glazbena kultura

petak

6. sat B Zorana Jakulj, prof.
Glazbena kultura petak  6. sat A Eliana Trutin-Šupe, prof.
Engleski jezik srijeda  3. sat B Branka Belamarić , prof.
Eng. i Talijan. jezik srijeda 5. sat A Irena Erlić, prof.
Biologija i Priroda ponedjeljak 3. sat A Sofija Boras Itković, prof.
Povijest i Vjeronauk četvrtak  4. sat B Snježana Sunara, prof.
Geografija ponedjeljak 5. sat A Zoran Grgas, prof.
Geografija

petak (P)

ponedjeljak (J)

7. sat

2. sat

B Maja Mezin , prof.
Fizika

srijeda

petak

6.sat

4.sat

B

A

Karina Waclawczyk, prof.
Teh. kultura i Informatika petak 2. sat B Ankica Mijaljica, dipl. ing.
Teh. kultura i Informatika utorak 5. sat A Katarina Pedišić, prof.
Informatika utorak 4. sat B Tomislava Jelovčić, mag. prim. obr. smjer informatika
Vjeronauk utorak 3. sat B Robert Šimić, prof.

 

preskoči na navigaciju