Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik

Raspored primanja roditelja (2020./2021.)

Raspored primanja roditelja

Roditelji imaju mogućnost individualnog razgovora s razrednikom prema navedenom rasporedu, a također organiziraju se svaki tjedan u stalnom terminu i konzultacije predmetnih učitelja kada imaju mogućnost individualnog razgovora o napredovanju učenika sa svakim učiteljem.

Napomena: U uvjetima proglašene epidemije COVID-19 komunikacija učitelja s roditeljima odvijat će se telefonski, putem adrese e-pošte (e-mailom) ili neki drugi prikladan način (putem Viber-grupa i sl.). Podatke o načinu komunikacije, kontakt brojeve ili adresu e-pošte će roditeljima dostaviti razrednik.

ŠKOLSKA GODINA 2O21./2O22.
EPIDEMIOLOŠKE MJERE
Nastava na daljinu (aplikacija Teams)

SafetyNet - bitka za sigurnost

Poveznica na aplikaciju za siguran Internet u obliku kviza i ostalih brojnih edukativnih materijala za djecu i roditelje.

Ispis statistike od 17. 2. 2010.

CMS za škole logo
Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik / Trg A. Hebranga 11, HR-22000 Šibenik / os-tujevica-si.skole.hr / ured@os-tujevica-si.skole.hr